صفحه اصلی > خبرها > صفحه نمایش پربازدیدترین اخبار 


نسخه چاپي

آغاز اجرای آزمایشی عملیات یکپارچه سازی قرائت کنتور شرکت‌های خدماتی

آغاز اجرای آزمایشی عملیات یکپارچه سازی قرائت کنتور شرکت‌های خدماتی

مدیر بهره برداری شرکت گاز استان قم از عملیات اجرایی یکپارچه‌سازی قرائت کنتورهای شرکت‌های خدماتی گاز، برق و آب در استان قم خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، علی پاکدامن مقدم گفت: این طرح ملی به صورت آزمایشی در دو استان قم و اردبیل از صبح روز چهارشنبه مورخ 7/8/1399 آغاز به کار کرد.

ایشان با اشاره به اینکه مسئول اجرای این طرح بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت توزیع برق استان قم است، افزود: در موعد اجرای طرح، مأمور قرائت با لباس فرم و کارت شناسایی به همراه نماینده مشترکین در محل طرح حاضر شدند.

وی خاطر نشان کرد: در این طرح نمایندگانی از سه شرکت خدماتی استان حضور دارند تا ضمن اجرای طرح بتوانند تبادل اطلاعاتی لازم را داشته باشند.

ایشان با بیان اینکه مأمورین قرائت کنتور شرکت گاز در مراجعه ماهانه خود علاوه بر میزان مصرف پارامترهای دیگری چون مصارف غیر مجاز و مشکلات سخت افزاری کنتورها را نیز بررسی می کنند، گفت: لحاظ نشدن این موارد از ضعف‌های کنتورخوانی همزمان است و در طرح‌های آزمایشی مشکلات ارزیابی و شناسایی می‌شود تا بتوان بستر و راهکارهای تحقق اهداف شرکت‌ها را در فازهای بعدی فراهم ساخت.

پاکدامن مقدم بیان داشت: اجرای این طرح در صورت موفقیت از لحاظ اقتصادی، نیروی انسانی، عملکردی و اتوماسیون بسیار حائز اهمیت است و زمینه ارتقاء خدمات‌دهی شرکت‌ها را فراهم می‌کند.

وی با اشاره به شناسایی مشکلات در این طرح افزود: با رفع مشکلات می‌توان آن را در سراسر کشور به اجرای نهایی رساند و بار زیادی را از دوش شرکت‌های خدمات‌رسان کم کرد و کمیت و کیفیت خدمات‌دهی را ارتقاء داد.

ایشان کاهش مراجعات به درب خانه مشترکین را از مزایای این طرح عنوان کرد و افزود: بجای سه بار مراجعه، کنتورخوان تنها یکبار مراجعه انجام می‌نماید و همه موارد را در بررسی خود لحاظ خواهند نمود.

پاکدامن مقدم ادامه داد: تکمیل بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات از دیگر مزایای اجرای این طرح است که این بخش در سه شرکت تکمیل و هماهنگ‌سازی می شود.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/08/10 - ١٢:٢٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 108

خروج
تصاویر منتخب

access deny