صفحه اصلی > خبرها > صفحه نمایش پربازدیدترین اخبار 


نسخه چاپي

مدير عامل شركت گاز استان قم:

توجه به نیازهای کارکنان به عنوان سرمایه های انسانی امری ضروری است

مدیر عامل شرکت گاز استان قم سرمایه انسانی را مهم‌ترین دارایی یک سازمان عنوان کرد و گفت: باید به نیازهای کارکنان به عنوان سرمایه‌های انسانی توجه ویژه داشت و در جهت ارتقای سطح رفاه آنان برنامه ریزی منظمی را مدون كرد.

به گزارش روابط عمومی شركت گاز استان قم علیرضا نصیری گفت: از برنامه های نخست این شرکت، توجه ویژه به منابع انسانی به عنوان سرمایه اصلی سازمان و افزایش بهره وری است.

وی با تأکید بر اینکه کسب رضایت کارکنان، زمینه را برای تلاش مضاعف آنها در جهت رسیدن به اهداف شركت هموار می سازد، اظهار کرد: شركت گاز استان قم در جهت ایجاد هم افزایی بیشتر در دستیابی به اهداف سازمان، رضایت‌مندی همکاران در تمام زمینه‌ها را مد نظر دارد.

وی ضمن اشاره به اینکه افزایش بهره وری و رشد شاخص های مهم با خدمت به نیروی انسانی شرکت، امکان پذیر است، گفت: تفاهم، همدلی و هم افزایی در کار، موجب سرعت عمل، بهبود کیفیت و استفاده مطلوب از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های موجود می باشد.

نصیری یکی از مهمترین اهداف هر سازمان را ارتقای سطح بهره وری دانست و افزود: بدون شک هر چه به منابع انسانی یک مجموعه توجه بیشتری شود، بهره وری نیز افزایش خواهد یافت.

وی خاطر نشان کرد: شرایط لازم جهت بهبود بهره وری و نیز عوامل موثر در کاهش بهره وری نیروی انسانی باید مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرد و توجه به حل مشکلات کارکنان و تکریم همکاران می بایستی سرلوحه کار مدیران شرکت باشد.

ایشان در پایان با بیان اینکه این مهم با کمک همه کارکنان شرکت محقق خواهد شد، اضافه کرد: امید است این شرکت همانند سابق سرآمد باقی بماند.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/02/06 - ٠٩:٣٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 256

خروج
تصاویر منتخب

access deny