صفحه اصلی > خبرها > صفحه نمایش پربازدیدترین اخبار 


نسخه چاپي

در سال 1399، تعداد 48 جلسه ملاقات مردمی با مدیرعامل شرکت گاز استان قم برگزار گردید

در سال 1399 بیش از 200 ملاقات شونده در قالب 48 جلسه ملاقات مردمی، با مدیر عامل شرکت گاز استان قم دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، علیرضا نصیری گفت: طی سال 99 بیش از 200 مورد ملاقات حضوری با شهروندان انجام داده است و علاوه بر آن تعداد زیادی ملاقات های بدون هماهنگی نیز در هر هفته صورت پذیرفته است.

این مقام مسئول بیان کرد: هدف از دیدار چهره به چهره با مردم، بررسی موضوعات مرتبط با گازرسانی و اقدام سریع برای حل آنان در چارچوب قانون می باشد.

وی افزود: با توجه به اهمیت اجرای مسئولیت‌های اجتماعی و وظیفه ذاتی این شرکت به دلیل تعامل با مردم، جلسات ملاقات مردمی در دوشنبه هر هفته در شرکت گاز استان قم تشکیل می گردد.

ایشان تصریح کرد: هرگونه خدمت در جهت جلب رضایت ارباب رجوع، قطعاً رضایت و خشنودی خداوند را به دنبال دارد و خدمت‌رسانی به مردم در نظام جمهوری اسلامی ایران، توفیقی است که در جهت بررسی و رسیدگی به خواسته ها و مسائل آنان باید به نحو احسن صورت پذیرد.

نصیری اذعان داشت: کارکنان این سازمان همیشه و در همه حال پاسخگویی و تکریم ارباب رجوع را در اولویت قرار می دهند ولی با توجه به شیوع ویروس کووید 19 و به جهت جلوگیری از این بیماری، خدمات غیر حضوری نیز در جهت رفع مشکلات شهروندان قابل ارائه می باشد.

وی در ادامه اظهار کرد: تعدادی از روش‌های غیرحضوری ارائه خدمات به مردم به این شرح می باشد: 1- مراجعه به سایت شرکت گاز استان قم به آدرس http://www.nigc-qom.ir و انتخاب گزینه میز خدمت. 2. تماس تلفنی با امور مشترکین هر منطقه که شماره های مذکور از طریق سایت شرکت و سایر روش‌ها اطلاع رسانی گردیده است. 3. تلفن گویای 1594 که امکان ثبت تلفن همراه، ثبت رقم کنتور، دریافت آخرین بدهی و ثبت شکایت، انتقاد و پیشنهاد را دارد.

مدیر عامل شرکت گاز استان قم، با بیان اینکه رسیدگی به درخواست‌های مشترکین درون و برون سازمان، منجر به صرفه‌جویی در زمان می‌گردد، افزود: چنانچه مشترکین هرگونه درخواست، انتقاد و یا پیشنهادی دارند، می توانند از طریق سامانه مدیریت ارتباط با مشتریان و یا تلفن 1594، نظرات خود را ثبت نمایند تا در اسرع وقت رسیدگی و پاسخگویی انجام گردد.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/02/13 - ١٣:٤٥
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 176

خروج
تصاویر منتخب

access deny