صفحه اصلی > خبرها > صفحه نمایش پربازدیدترین اخبار 


نسخه چاپي

همیاری و مساعدت مستمر پرسنل شرکت گاز استان قم در سال جاری مانند سابق الزامی است

مدیرعامل شرکت گاز استان قم از استمرار مساعدت کارکنان شرکت گاز استان قم خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، علیرضا نصیری مدیر عامل شرکت گاز استان قم، طی پیامی، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات کارکنان و خانواده‌های آنان از درگاه خداوند متعال، در این ماه مبارک توصیه هایی را به منظور انجام بهتر امور و افزایش کیفیت خدمت رسانی به مشترکین ارائه نمود.

وی با اشاره به تحقق اهداف کلان شرکت گاز، اظهار داشت: تنها راه رسیدن به این مهم در سایه تلاش و همکاری همه جانبه کلیه ارکان این شرکت مقدور می باشد و این امر می بایستی به صورت مستمر ادامه یابد.

او اذعان داشت: کلیه کارکنان باید مانند همیشه در راستای تکریم ارباب رجوع و ارائه بهترین خدمات به مشترکین تلاش نمایند و پیشرفت و توسعه گازرسانی به مردم شریف استان قم را در برنامه و دستور کار خود قرار دهند.

نصیری توانایی کارکنان این شرکت را بسیار ارزشمند دانست و نهضت گازرسانی های انجام شده در این استان را از برکات انقلاب اسلامی و وجود مرقد مطهر کریمه اهل بیت عنوان کرد.

وی افزود: یکی از اهداف ما رشد و یادگیری همکارانی تحلیل گر است و در این سال همچنان باید دانش، تجربه و درس آموزی شرکت گاز استان قم توسعه یابد و به دیگر استانهای کشور نیز منتقل گردد.

مدیرعامل شرکت گاز استان قم در ادامه توجه به دغدغه ها و تلاش در مسیر حل مسائل کارکنان را از موضوعات مهم و در اولویت سازمان اعلام کرد و افزود: روحیه انتقاد پذیری و تکریم کارکنان باید در تمامی سطوح مختلف شرکت نهادینه گردد.

ایشان در پایان ضمن تشکر از تلاش های خالصانه کارکنان افزود: امید است این شرکت در سال جاری در زمینه خدمت رسانی مطلوب به مردم شریف استان همانند سالهای گذشته موفق بوده و با کار و تلاش مضاعف و مستمر همکاران، به اهداف خود در زمینه رضایت مشترکین، از طریق توسعه شبکه گازرسانی دست یابد.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/02/28 - ٠٩:٣٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 158

خروج
تصاویر منتخب

access deny