صفحه اصلی > خبرها > صفحه نمایش پربازدیدترین اخبار 


نسخه چاپي

در حاشیه جلسه هیأت مدیره شرکت گاز استان قم:

مراسم تقدیر سه نفر از بازنشستگان شرکت گاز استان قم برگزار شد

مراسم تقدیر سه تن از همکاران بازنشسته شرکت گاز استان قم در روز یکشنبه مورخ 1400/3/2 با حضور مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم در راستای تقدیر از تلاش و کوشش خستگی ناپذیر جمعی از همکاران این شرکت که پس از سال‌ها خدمت به افتخار بازنشستگی نائل آمدند، مراسمی با حضور مدیر عامل و اعضای هیأت مدیره و همکاران بازنشسته برگزار شد.

علیرضا نصیری ضمن تکریم و تجلیل از همکارانی که عمر گرانمایه خود را در این شرکت، صرف خدمت به مردم سپری کردند را، یک توفیق بزرگ و موهبت الهی برشمرد و افزود: امروز اگر شاهد کارهای مهم و بزرگ در مجموعه شرکت گاز استان هستیم و ما توفیق یافتیم که در این بخش به مردم خدمت کنیم، بخاطر تلاش مؤثر سال‌های گذشته همه همکاران محترم بوده است.

وی در این مراسم با اشاره به جایگاه و اهمیت احترام به بازنشستگان گفت: بازنشستگان، عزیزانی هستند که بهترین سال‌های عمر خود را در سنگر خدمت به مردم گذراندند و در جهت تحقق اهداف سازمان خالصانه از هیچ کوششی دریغ نکردند.

نصیری ضمن اشاره به وضعیت گازرسانی در استان، افزود: تحقق این مهم را مدیون زحمات همه همکاران این شرکت بویژه بازنشستگان عزیز هستیم.

ایشان در ادامه خاطر نشان کرد: برگزاری مراسم با شکوه تجلیل از بازنشستگان را امری ضروری برشمرد و تأکید کرد، با عنایت به آندمی ویروس کرونا و وضعیت موجود، انجام اینگونه مراسم حداقل کاری است که می‌توانیم انجام دهیم. ضمن اینکه ما وظیفه خود را جهت خدمت به بازنشستگان فراتر از این موضوعات می‌دانیم.

ایشان در پایان ضمن آرزوی خوشبختی و موفقیت در کلیه شئونات زندگی، سلامتی و طول عمر با عزت، از آقایان سید رضا موسوی‌نیا، رحمان کشوادیان و ابوالحسن رضایی که به افتخار بازنشستگی نایل آمدند به رسم یادبود با اهداء لوح، از این عزیزان تقدیر نمود.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/03/10 - ٠٨:٣٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 164

خروج
تصاویر منتخب

access deny