صفحه اصلی > خبرها > صفحه نمایش پربازدیدترین اخبار 


نسخه چاپي

در حاشیه جلسه هیئت مدیره شرکت گاز استان قم:

از کارمند نمونه شرکت ملی گاز ایران تجلیل شد

از مسئول گازرسانی به صنایع و مجتمع‌های مسکونی شرکت گاز استان قم به عنوان کارمند نمونه سال ۱۳۹۸ تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، در همین راستا در حاشیه جلسه هیئت مدیره شرکت گاز استان قم مراسمی از سوی مدیر عامل این شرکت برگزار شد که طی آن از زحمات آقای مهدی عموسلطانی به عنوان کارمند نمونه سال ۱۳۹۸ تجلیل گردید.

علیرضا نصیری با اشاره به اینکه همه کارکنان این شرکت با فعالیت مستمر و تلاش و کوشش در زمینه‌های مختلف خوش درخشیدند، افزود: هدف از انتخاب كارمند نمونه، برتري آنها نسبت به ساير كاركنان نيست، بلكه همه همكاران شركت نمونه هستند که بر اساس شاخص‌هاي تعيين شده تعدادي از همكاران توانستند امتيازات بهتري را كسب نموده و به عنوان كارمند نمونه شركت مفتخر شوند.

وی افزود: مشارکت پذیری و انجام کار گروهی، خلاقیت و نوآوری در انجام وظایف و ایجاد ظرفیت‌های جدید کاری، ارتقاء دانش و توسعه مهارت‌های فنی و حرفه‌ای از جمله محورها و معیارهایی است که برای انتخاب کارمندان نمونه در نظر گرفته شده است.

وی در ادامه گفت: این شرکت در جبهه توزیع گاز طبیعی با توجه به وظایف حساس و در شرایط دشوار کنونی کمک به‌سزایی به تأمین انرژی در بخش صنایع و گرم کردن منازل مسکونی می‌نماید تا در رفاه و آسایش مردم شریف این استان خدشه‌ای وارد نگردد.

ایشان تأکید کرد: پایداری گاز طبیعی و استفاده شبانه روزی مشترکان، از این نعمت الهی نیازمند افزایش دقت نظر و حضور مداوم همه تلاشگران صنعت گاز استان است که در زمستان سال گذشته و دوران شیوع ویروس کرونا شاهد آن بودیم.

در پایان این مراسم با اهداء لوح تقدیر از خدمات صادقانه و پر تلاش آقای مهدی عمو سلطانی قدردانی شد.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/03/11 - ١٠:٣٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 148

خروج
تصاویر منتخب

access deny