صفحه اصلی > خبرها > صفحه نمایش پربازدیدترین اخبار 


نسخه چاپي

مدیر عامل شرکت گاز استان قم از رئیس و کارکنان روابط عمومی تجلیل نمود

طی مراسمی در روز ارتباطات و روابط عمومی (27 اردیبهشت)، در حاشیه جلسه هیئت مدیره شرکت گاز استان قم از کارکنان تلاشگر شاغل در واحد روابط عمومی این شرکت توسط مدیرعامل تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، در این مراسم علیرضا نصیری بیان کرد: روابط عمومی‌ها تحول چشمگیری را تجربه کردند که با توجه به تحولات رسانه‌ای به ویژه در فضای مجازی، نیازمند ارتقاء در امر اطلاع رسانی و شیوه های ارتباطی است.

ایشان تصریح کرد: در کنار خلاقیت، تحرک‌پذیری و آگاهی سیاسی و اجتماعی عواملی هستند که مدیران روابط عمومی باید در انجام مسئولیت خود به آن توجه کنند تا یک حرکت مطلوب و مناسب در این بخش اتفاق بیفتد.

وی افزود: در عصر حاضر روابط عمومی‌ها به عنوان چشمان بیدار سازمان‌ها باید بتوانند در کمال امانت‌داری هم رضایت‌مندی مردم و هم نارضایتی آنان را به سازمان خود منتقل کنند.

وی با بیان اطلاع رساني وسيع، ارتباط صميمانه بين مردم و سازمان گفت: روابط عمومی دروازه ورود و زبان گویای سازمان است و در این راستا رسالت خطیری را در جهت پیشبرد و تعالی اهداف سازمان بر عهده دارد.

ایشان ضمن اشاره به تلاش موفق کارکنان واحد روابط عمومی در اجرای صحیح وظایف خود در این شرکت اظهار داشت: امروزه روابط عمومي به عنوان عناصر قوي در ارزيابي و تقويت برنامه‌ها و پيشبرد اهداف سازمان‌ها تلقي شده و سازمان‌هاي پيشرو، به روابط عمومي به عنوان كانون تفكر مي‌نگرند.

نصیری با تأکید بر نقش روابط عمومی در این شرکت گفت: خوشبختانه واحد روابط عمومی، از کارکنان خوب با پتانسیل بالا برخوردار است که این امر کارایی و کیفیت کار این واحد را ارتقاء داده است.

ایشان از همکاران واحد روابط عمومی به منظور انجام فعالیت‌ها و انعکاس مطلوب دستاوردهای شرکت قدردانی کرد و افزود: باید با برنامه‌ریزی و آینده نگری صحیح، اقدامات و فعالیت‌های این شرکت ثبت و مستندسازی گردد و امیدواریم با تلاش همه همکاران و به خصوص همکاران واحد روابط عمومی نسبت به اطلاع‌رسانی مطلوب‌ و اثرگذار در این حوزه خطیر به بالندگی و شکوفایی لازم برسیم.

در پایان این مراسم مدیرعامل با اهدای لوح تقدیر از خدمات آقای سید علی نوری، رئیس روابط عمومی و کارکنان خدوم و پر تلاش این واحد قدردانی، و با اهدای لوح تقدیر از آنها تجلیل به عمل آورد.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/03/12 - ١٤:٠٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 144

خروج
تصاویر منتخب

access deny