صفحه اصلی > خبرها > صفحه نمایش پربازدیدترین اخبار 


نسخه چاپي

مبلغ ریالی مناقصات شرکت گاز استان قم در سال 1399 به بیش از 1750 میلیارد ریال رسید

رییس امور قراردادهای شرکت گاز استان قم از انعقاد قرارداد 67 فقره مناقصه در سال 1399 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، محمد انصاری درباره عملکرد امور قراردادهای این شرکت در سال 1399 بیان کرد: این تعداد مناقصه به ارزش بیش از 1750 میلیارد ریال منعقد شده است.

وی افزود: تعداد مناقصات نسبت به سال 1398 حدود 18 درصد و به لحاظ ریالی حدود 230 درصد افزایش داشته است.

انصاری عنوان کرد: امور قراردادها یکی از بخش‌های کلیدی شرکت گاز است که به همه بخش‌های درونی و بیرونی شرکت مرتبط است.

وی در خصوص برخی فرایندهای امور قراردادها گفت: برگزاری انواع مناقصات و مزایده‌ها؛ تعیین برآورد ریالی پیمان‌ها؛ تهیه، تدوین و تنظیم و بررسی اسناد مناقصات و مزایده‌ها و انعقاد انواع قراردادها؛ تهیه بانک اطلاعات مربوط به تأمین کنندگان؛ ارزیابی کیفی مناقصه گران از جمله وظایف مهم شرکت است که در امور قراردادها انجام می‌گیرد و اختلال در هر یک از این وظایف، متوجه کل مجموعه می‌شود.

ایشان تأکید کرد: با توجه به حساسیت مسئولیت این امور، به‌کارگیری نیروهای مجرب و همچنین ایجاد همبستگی گروهی به همراه نظم و انضباط، تقسیم مطلوب و مناسب کارها، مکانیزه کردن سیستم به خصوص در بخش برآورد، به روزکردن مدارک پیمان‌ها و معرفی به موقع پیمانکاران، توسعه فرهنگ پیمانی و توجه به مسائل پیمانکاران در بخش جاری و سرمایه‌ای از مسیر انتخاب تا انتهای عملیات مربوطه از حداقل اهم مواردی است که باید به آن توجه داشت.

وی در پایان عنوان کرد: تدوین و استفاده از روش‌های قراردادی جدید و جذب سرمایه از برنامه‌های دیگر امور قراردادهای شرکت گاز استان در سال 1400 است.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/03/19 - ٠٧:١٥
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 173

خروج
تصاویر منتخب

access deny