صفحه اصلی > خبرها > صفحه نمایش پربازدیدترین اخبار 


نسخه چاپي

پاسخگویی به بیش از 80 هزار تماس تلفنی در واحد امداد شرکت گاز استان قم انجام شد

رئیس بهره برداری مرکز استان قم از آمادگی کامل واحد امداد در جهت پاسخگویی و رفع مشکلات مشترکین گاز استان قم خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، محمد حسن قربانی گفت: در سال 1399 پاسخگویی به بیش از  80  هزار تماس تلفنی به مشترکین گاز طبیعی در استان قم انجام شده است.

 

وی ضمن اشاره به این موضوع که متوسط زمان امداد جهت پیام های فوری بر اساس شاخص استراتژیک، 5 دقیقه و 14 ثانیه می‌باشد افزود: از کل تماس های تلفنی برقرار شده تعداد 45 هزار و 200 تماس غیر عملیاتی بوده و  36 هزار و 800 تماس منجر به خدمات امدادی شده است. همچنین پاسخگویی و خدمات‌رسانی در سریعترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت صورت گرفته است.

 

ایشان تصریح کرد: در فصل سرد سال گذشته، تماس ها با رشد قابل ملاحظه ای همراه شد، که تمهیدات لازم، جهت پاسخگویی مناسب و به هنگام، در دستور کار قرار گرفت.

قربانی با اشاره به هوشمندسازی سامانه امداد گاز استان قم افزود: هوشمند سازی امداد نخستین  قدم در جهت خدمت‌رسانی مطلوب و سریع به مشترکین می‌باشد که این مهم در شهرستان قم به صورت کامل اجرا شده و نتایجی از جمله پاسخگويي هوشمند كامپيوتري، دقت در پيدا نمودن محل تماس مشترك از طريق سامانه G.P.S، ارسال پيام و آدرس‌دهي بصورت TEXT به اتومبيل‌هاي امداد، ارائه بيش از4 هزار و 675 نوع گزارشات آماري و تحليلي، رديابي اتومبيل‌هاي امداد توسط مركز و مسئولين امداد، نظارت دقيق بر عملكرد كاربران و امدادگران و صرفه جويي در نيروي انسانی را به همراه داشته است.

وی در ادامه با اشاره به حساسیت گاز طبیعی و خطرات مربوط به آن گفت: اپراتورهای مستقر در سامانه مرکز امداد و اتفاقات گاز (194) و نیز امدادگران و گازبانان در تمامی ساعات شبانه روز آماده پاسخگویی و خدمات‌رسانی به مشترکین می باشند؛ لذا مردم عزیز می‌توانند به صورت شبانه‌روزی با سامانه گویا و مکانیزه 194 تماس حاصل نموده تا کارشناسان واحد امداد و تعمیرات این شرکت درکمترین زمان ممکن در محل مورد نظر حضور یافته و جوابگوی مطالبات مشترکین و رفع مشکل آنان باشند.

وی در آخر یادآور شد: به منظور گازرسانی پایدار و ایمن گاز طبیعی در تمامی فصول سال، همچنین آمادگی هرچه بیشتر در مواقع اضطراری و پیشگیری از قطع احتمالی جریان گاز مصرفی مشترکین، جریان استمرار گاز به صورت شبانه روزی رصد می‌گردد تا در صورت بروز هرگونه نقص احتمالی، نسبت به شناسایی و رفع آسیب پیش آمده اقدام نمایند.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/04/12 - ٠٩:٣٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 166

خروج
تصاویر منتخب

access deny