صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

وصول مطالبات باعث توسعه خدمات گازرسانی در سطح استان می‌گردد

در روز سه‌شنبه مورخ 15 تیرماه 1400 جلسه‌ای با نمایندگان پیمانکار مستقر در دفاتر پیشخوان دولت با هدف بررسی روند اقدامات انجام شده در سه ماهه اول سال 1400 با حضور مدیر عامل و اعضای هیأت مدیره در سالن باقرالعلوم (ع) این شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، مدیرعامل این شرکت با اشاره به حفظ حرمت و کرامت مشترکین، تأکید کرد: به کار بردن کلام و ادبیات مناسب در برخورد با مشترکین محترم از اهمیت ویژه ای برخوردار است و منجر به افزایش رضایت‌مندی آنان خواهد شد.

علیرضا نصیری با اشاره به بدهی واحدهای صنعتی، افزود: با توجه به شرایط اقتصادی موجود، این شرکت آمادگی لازم جهت مساعدت‌های لازم به این واحدها را دارد تا مشکلات قطع گاز برای آنان ایجاد نگردد. همچنین شرکت گاز استان قم در حوزه گازرسانی به واحدهای صنعتی، همکاری و تعامل خوبی با این واحدها داشته و بر همین اساس انتظار می‌رود با رعایت اصل همکاری، شاهد تداوم خدمات‌رسانی به واحدهای صنعتی استان باشیم.

وی در خصوص توسعه شبکه گازرسانی و ارائه خدمات به مشترکین گفت: با پرداخت به موقع وجوه گازبهاء توسط مشترکین، امکان توسعه فراگیر خدمات و توسعه شبکه‌های گازرسانی در شهرها و روستاها و همچنین گسترش خدمات در امداد و تعمیرات و خدمات پس از فروش را امکان‌پذیر می‌سازد.

نصیری در پایان اظهار داشت: پشتیبانی و حمایت‌های این شرکت از موضوع وصول مطالبات و با انجام هماهنگی‌های لازم با دستگاه‌های دولتی مرتبط و بهره‌گیری از برنامه‌ریزی منظم و استفاده مناسب از سیستم‌های نرم افزاری و برقراری ارتباط کلامی با مشترکین بدهکار توسط کارشناسان آموزش دیده، ضمن کاهش مراجعات نیروهای عملیاتی، وضعیت وصول مطالبات را در حد مطلوب بهبود بخشیده است.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/04/27 - ٠٩:٢٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 34

خروج