صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار  


نسخه چاپي

جلسه معرفی طرح قرائت هوشمند کنتورهای گاز برگزار شد

در راستای استفاده از تکنولوژی برتر و بروز در ارائه خدمات الکترونیکی به مشترکین استان، در روز سه‌شنبه مورخ 1400/4/22 جلسه‌ای با موضوع هوشمند نمودن قرائت کنتورهای شرکت گاز استان قم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، این جلسه با حضور هیئت مدیره و مدیران ارشد و رؤسای مناطق و مشترکین در سالن باقرالعلوم (ع) شرکت گاز استان قم برگزار گردید.

در این نشست به بررسی دلایل و منافع و نحوه انجام هوشمند نمودن کنتورهای گاز پرداخته شد. از جمله دلایل و اهداف این طرح به ارائه خدمات الکترونیک و غیر حضوری به مشترکین شرکت گاز استان قم با توجه به شیوع ویروس کرونا و به منظور قطع زنجیره کرونا و بهره مندی آسان عموم شهروندان اشاره گردید و مورد بحث قرار گرفت.

همچنین پیاده‌سازی این پروژه علاوه بر قرائت سریع و دقیق کنتور و کاهش خطاهای انسانی در فرآیند قرائت و ارسال هزینه گاز بهاء، کاهش مراجعات مأموران گاز به درب منازل مشترکین را نیز در پی خواهد داشت؛ و نیز از دستکاری کنتور توسط سودجویان جلوگیری خواهد شد.

در پایان مقرر گردید این طرح در قسمتی از استان برای تعدادی از مشترکین به طور آزمایشی انجام گیرد و پس از استخراج نتیجه مثبت، برای عموم مشترکین نیز صورت پذیرد.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/04/29 - ١٠:٢٨
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 32

خروج